Princip rámových dveří spočívá v rámu, který vyplňujeme plnou PUR deskou, sklem, případně kombinací vodorovných nebo svislých příček z těchto materiálů. Výplň v rámu nemusí být kompaktní, ale naopak může působit členitě díky nákližkům a dekorativním výřezům.


Proč vybrat rámové dveře DARE?

  • Propracovaný design

Pokud patříte k milovníkům detailů, oblíbíte si i možnosti rámových dveří. Rámová konstrukce nám dovoluje kombinovat v rámci výplně sklo, plnou PUR desku a různé členění pomocí příček. 

 
  • Příznivá cena

Díky jednodušší konstrukci vychází rámové dveře v porovnání s panelovými cenově výhodněji. Pokud se vám zamlouvají možnosti designu dveří s rámem, neváhejte. 


 
  • Vysoká bezpečnost

Dveřní zámek MACO se po zavření automaticky uzamkne ve třech místech: dvěma háky a západkou. Klíč je potřebný pro případ dodatečného uzamčení. Technologie 3-střelek generuje vysoký kontaktní tlak po celé výšce dveří, dříve než dojde k dokonalému uzamknutí. Tím je křídlo chráněné před deformací a také před tepelnými ztrátami. 3 střelková podpora uzamykacího mechanizmu zabezpečuje tišší, přesnější a bezpečnostní uzamknutí dveří. Dveřní kování je také doplněno o cylindrickou vložku, která má zvýšenou bezpečnost proti odvrtání a spadá do bezpečnostní kategorie č. 3.


Dvere-Tribodovy-zamek.jpg
 
  • Biometrický zámek = nedobytný trezor

Rozpoznávání podle biometrických charakteristik už dávno nepatří do světa scifi, ale dláždí si cestu vstříc velké budoucnosti. Inovativní technologie EKEY pracuje na systému otisku prstu, který umožňuje bezklíčovému přístupu do domu pro celou rodinu. Její umístění můžeme najít nejčastěji zafrézované v křídle dveří nebo na dveřním rámu. Tento systém není součástí standardní dodávky dveří.

  • Kvalitní dveřní závěsy

Díky použití vysoce kvalitních pantů BAKA PROTECT 3D od značky Simonswerk nabízí naše dveře nejen vysokou nosnost (až 120 kg), ale také ochranu proti vysazení a bezúdržbovost. 


 

  • Tvarovací mechanismus

Od výroby dodáváme zabudovaný stabilizační prvek dveřního křídla, který zajišťuje jeho tvarovou stálost a brání kroucení vlivem klimatických podmínek.


 

  • Precizní povrchová úprava systému TEKNOS

Při výrobě používáme hloubkovou impregnaci, barevný základ a vysokotlaký nástřik lazury 1x 270-300 µm nebo 2x 150 µm podle dřeviny. Povrchová úprava může být v lazurovaných, krycích odstínech nebo v oleji. U méně pigmentovaných odstínů lazur je je možné použití i UV stabilnějších barev, které odolají až o 30% více vlivům ze slunce.
 

 
  • Termoizolační dveřní práh

Všechny naše vchodové dveře dodáváme se zabudovaným nízkým prahem Wesser od značky Gutmann, která není na trhu žádným nováčkem. Námi montovaný práh splňuje bezbariérové řešení dle normy DIN 18 040 a jeho konstrukce přerušuje tepelné mosty. Podle řešení stavby a přání zákazníka dodáváme i včetně poprahového tepelně izolačního profilu.

 

Prohlédněte si náš katalog dveří

Jsou rámové vchodové dveře to pravé pro vás?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496.