Zaručeně česká okna

Značka DARE-Eurookna je hrdým držitelem certifikátu garantující ověření výrobce ryze českých oken.

Český výrobek má svoje jméno i zvuk po celém světě. Symbolizují ho charakteristiky jako kvalita, precizní zpracování a dlouhodobá spolehlivost. Jsme hrdí na to, že jsme poctivou firmou podnikající už více jak 20 let a naše výrobky splňují to, co navenek hlásají. 


Díky certifikátu Zaručeně česká okna si naši zákazníci mohou být jistí, že námi dodávaná kvalita je léty prověřená, splňuje všechny platné normy a pochází od "zlatých českých ručiček". Ručíme tak za preciznost na provedených výrobcích a nebalamutíme své klienty dodáním něčeho, co je pouze přeprodané nebo nepochází přímo od výrobce z České republiky. 

Okna se zpravidla kupují jednou, max. dvakrát za život a jejich výběr by tak neměl být ponechán náhodě nebo jen podle ukazatele nejnižší ceny. Velmi levná okna mohou představovat nízkou kvalitu a místo slíbené úspory je pak klient nepříjemně překvapen vysokým vyúčtováním energií nebo dlouhodobou nespolehlivostí.

Koupí českého výrobku je navíc podporována česká ekonomika a každý držitel, který se prokazuje tímto certifikátem, musí pravidelně prokazovat jeho platnost.
Spojujete si spojení "český výrobek" s kvalitou a poctivostí?
Přesvědčte se sami a ozvěte se nám přes náš
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Můžete nám také napsat na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496