DOPLŇKY

Doplňky Eurookna
Pro optimální vzhled a funkčnost Vašich nových oken Vám nabízíme ucelený sortiment doplňků. U oken by jste neměli zapomenout na vnitřní žaluzie, parapety a v neposlední řadě také na sítě proti hmyzu. Všechny tyto doplňky Vám můžeme nabídnou ve velké škále barevných odstínů, tak aby ladily s barvou oken, vybavením bytu a odstínem parapetů. Všechny doplňky dodáváme na míru přesně podle Vašich požadavků.
 

 

Doplňky Eurookna

Přednosti a vlastnosti výrobku:

  • snadná údržba
  • zdravotní nezávadnost
  • estetika, design a elegance
  • stálobarevnost
  • odolnost proti oděru, UV záření, vařící vodě a
    vysokým teplotám, běžným domácím chemikáliím
  • mnohostranné využití
  • použití pro novostavby či rekonstrukce


Sítě

Pro ochranu proti nepříjemnému hmyzu, jako jsou mouchy a komáři, Vám doporučujeme vybavit Vaše okna a dveře sítěmi. Jsou vyrobeny ze skelných vláken potažených plastem, což jim dodává dlouholetou trvanlivost.

Žaluzie

Nabízíme Vám výběr z široké nabídky protisluneční techniky Rolux. V naší nabídce najdete horizontální i vertikální žaluzie.Z nabídky vybíráme žaluzie Euro style, které Vám přináší nejen dokonalou funkčnost, ale i exkluzivní design.

Parapety

Nezbytným doplňkem každého okna jsou parapety. Vybrat si můžete z nabídky vnějších a vnitřních parapetů dostupných v řadě barevných provedení.


Parapety vnitřní

Vnitřní parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů. Neplní jen funkci izolační, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů. Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm) na dřevotřískovou desku. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhkuodolný impregnovaný materiál. Jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, výrazně vyšší přilnavost k montážním materiálům. Vzorník povrchů vnitřních parapetů:

Venkovní parapety

Venkovní parapety od firmy GUTMANN jsou vyrobeny z hlinikového plechu ve čtyřech barvách, s eloxovanou povrchovou úpravou. Odstín je shodný jak u rámových tak i křídlových okapnic použitých na oknech. Parapet může být osazen v délce až 4 m bez napojení. Doporučuje se parapet každé tři metry napojit skrze délkovou roztažnost. Materiál ze kterého je parapet vyroben se vyznačuje robustností a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Moderně řešené koncovky chrání zdivo, vyrovnávají dilatační rozdíly a zabraňuje poškození fasády.