Doplňky DARE

Co by to bylo za okna bez parapetů nebo stínění
V rámci zakázky na dodání našich výrobků vám proto na přání zajistíme i doplňky na míru od českých a německých firem. Vybírejte z vnitřních nebo venkovních parapetů, sítí proti hmyzu a žaluzií, které barevně snadno sladíme s okny a dveřmi DARE.

Venkovní parapety

Parapety jsou nodmyslitelnou součástí fasády, proto nabízíme možnost sladit je s našimi okny. Firma GUTMANN vyrábí venkovní parapety z taženého hliníkového profilu ve čtyřech barvách a s eloxovanou povrchovou úpravou. Odstín se shoduje s rámovými a křídlovými okapnicemi použitými na oknech. Parapet můžeme osadit v délce až 4 m bez napojení, z důvodu délkové roztažnosti ho doporučujeme napojit každé 3 m.

Více informací o venkovních parapetech

Vnitřní parapety

Interiérové parapety zdobí okno z vnitřní strany a stávají se tak vizuálním prvkem moderních domácností. Už dávno neplní jen funkci izolace okna, ale svým vzhledem a barevnou škálou výrazně zasahují do vzhledu interiérů.Vnitřní parapety, které k oknům DARE nabízíme, se vyrábějí metodou postforming spočívající v lepení horní krycí vrstvy (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,6 mm) na dřevotřískovou desku.

Více informací o vnitřních parapetech

Sítě proti hmyzu

Jako ochranu proti nepříjemnému hmyzu vám k našim oknům a dveřím rádi dodáme i sítě proti hmyzu. Síťovina se vyrábí ze sklolaminátových vláken potažených PVC vrstvou, které nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Sítě do oken i dveří se snadno udržují a pokud je budete na zimu sundávat, prodloužíte tím jejich životnost.

Více informací o sítích proti hmyzu

Vnitřní žaluzie

Interiérové žaluzie na míru vám dodáme z nabídky českého výrobce stínicí techniky Rolux. Vybírat můžete z klasických horizontálních i vertikálních žaluzií, které se používají k zastínění velkých prosklených ploch nebo balkónových dveří a oken. Běžně nabízíme žaluzie řady Euro style, která skvěle kombinuje dakonalou funkčnost a exkluzivní design. Na přání vám dodáme i výrobky z řady Euro Opal, které si zákazníci nejčastěji objednávají v imitaci dřeva.

Více informací o vnitřních žaluziích

Plisé sítě do dveří

Elegantní sítě s moderním designem fungují jako účinná ochrana proti hmyzu a nečistotám zvenčí. Používají se především u vstupů a větších ploch, jsou tedy ideální pro francouzská okna a posuvné dveře (HS portály). Síťovina se vyrábí ze skelných vláken potažených PVC vrstvou, díky které odolává nepřízním počasí. Plisé sítě montujeme do otvoru i na ostění, a to i pod venkovní žaluzie nebo rolety. I s rozměrnými sítěmi můžete díky bezpružinovému systému snadno manipulovat.
Máte zájem o návrh řešení doplňků a cenovou nabídku?
Napište nám na poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496