Jak název napovídá tvoří dveře souvislý panel, a to bez dalších konstrukčních prvků. Pro výrobu dveřního křídla používáme speciální vrstvený hranol Eurodeck dostupný v provedení všech nabízených dřevin - smrk, dub, modřín, meranti, borovice.  


Proč vybrat panelové dveře DARE?

  • Možnosti moderního designu

Do panelu dveří můžeme vyfrézovat členění a otvory na sklo. Dýha, která panel pokrývá může mít velmi rozmanitý vzhled - např. s efektem drásaného povrchu nebo sukatého dřeva.


 
 
  • Tepelná a zvuková izolace

Panelová výplň dveří má díky odolnému PUR jádru, hliníkové stabilizační vrstvě, výztuhám a překližkám vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. 
  • Inspirace pro architekty

Vzhled panelových dveří je oblíbený u architektů i zájemců, kteří cílí na moderní vzhled domu. Velká plocha panelu působí impozantním dojmem.


 

  • Biometrický zámek = nedobytný trezor

Rozpoznávání podle biometrických charakteristik už dávno nepatří do světa scifi, ale dláždí si cestu vstříc velké budoucnosti. Inovativní technologie EKEY pracuje na systému otisku prstu, který umožňuje bezklíčovému přístupu do domu pro celou rodinu. Její umístění můžeme najít nejčastěji zafrézované v křídle dveří nebo na dveřním rámu. Tento systém není součástí standardní dodávky dveří.


  • Kvalitní dveřní závěsy

Díky použití vysoce kvalitních pantů BAKA PROTECT 3D od značky Simonswerk nabízí naše dveře nejen vysokou nosnost (až 120 kg), ale také ochranu proti vysazení a bezúdržbovost. 


 

  • Vysoká bezpečnost

Dveřní zámek MACO se po zavření automaticky uzamkne ve třech místech: dvěma háky a západkou. Klíč je potřebný pro případ dodatečného uzamčení. Technologie 3-střelek generuje vysoký kontaktní tlak po celé výšce dveří, dříve než dojde k dokonalému uzamknutí. Tím je křídlo chráněné před deformací a také před tepelnými ztrátami. 3 střelková podpora uzamykacího mechanizmu zabezpečuje tišší, přesnější a bezpečnostní uzamknutí dveří. Dveřní kování je také doplněno o cylindrickou vložku, která má zvýšenou bezpečnost proti odvrtání a spadá do bezpečnostní kategorie č. 3.

Dvere-Tribodovy-zamek.jpg
 

  • Precizní povrchová úprava systému TEKNOS

Při výrobě používáme hloubkovou impregnaci, barevný základ a vysokotlaký nástřik lazury 1x 270-300 µm nebo 2x 150 µm dle použité dřeviny. Povrchová úprava může být v lazurovaných a krycích odstínech nebo v oleji. U méně pigmentovaných odstínů lazur je pak je možné použití i UV stabilnějších barev, které mohou odolat až o 30% více vlivům ze slunce.


 

  • Termoizolační dveřní práh

Všechny naše vchodové dveře dodáváme se zabudovaným nízkým prahem Wesser od značky Gutmann, která není na trhu žádným nováčkem. Námi montovaný práh splňuje bezbariérové řešení dle normy DIN 18 040 a jeho konstrukce přerušuje tepelné mosty. Podle řešení stavby a přání zákazníka dodáváme i včetně poprahového tepelně izolačního profilu.

 

Prohlédněte si náš katalog dveří

Jsou panelové vchodové dveře to pravé pro vás?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496.