Vchodové dveře DARE

Vyrábíme klasické i moderní vstupní dveře se špičkovou tvarovou stálostí a velkou variabilitou výplní
Dřevěné vstupní dveře vyrábíme z vícevrstvých lepených hranolů (s nebo bez podélného napojení) a z hranolů s konstrukční tloušťkou 78 a 92 mm. Pracujeme se dřevem o vlhkosti 12% (±2%), přičemž norma ČSN EN 14220 udává max. vlhkost 16%. Díky společné výrobě snadno sladíme vchodové dveře do domu s dřevěnými nebo dřevohliníkovými okny.

Rámové dveře

Tradiční pojetí vstupních dveří tvoří rám a PUR výplň (kazeta) s možností ozdobných prvků.
To mě zajímá

Panelové dveře

Moderní řešení dveří nabízí křídlo vyrobené ze sendvičové desky a vždy v originálním designu.
To mě zajímá

Dekor, který zdobí i osvětluje

Rámové i panelové vchodové dveře na přání doplníme o prosklení (např. ornamentální skla), lepené či frézované prvky. Částečné nebo úplně prosklení nabízíme pro křídlo dveří, boční světlíky i nadsvětlík.
 

Kvalitní kování prodlužuje životnost dveří

V DARE do dveří montujeme 3-bodový automatický zámek, díky kterému je okamžitě po uzavření křídlo zajištěné 3 střelkami, a cylindrickou masivní vložku v bezpečnostní třídě 3 se zvýšenou ochranou proti odvrtání a 4 klíči. Používáme dveřní ocelové závěsy Simonswerk BAKA protect 3D, které snadno seřídíme ve všech osách pomocí imbusového klíče. Zafrézováním do rámu a křídla vchodových dveří zabraňujeme svěšování křídla, které může vážit až 120 kg. Do křídla je navíc automaticky zabudován tzv. tvarovací mechanismus, zajišťující ještě vyšší tvarovou stálost křídla a umožňující jeho případné dorovnání.

V nabídce našeho dveřního kování dále najdete:

 
  • Krytky kování ve stříbrné, bronzové, zlaté a bílé barvě
  • 20 mm hliníkový práh (elox), který je vhodný pro bezbariérový vstup a těsný vůči silnému dešti; spodní část prahu je pak kombinovaná s tepelně-izolačním podprahovým profilem zamezujícím vzniku tepelných mostů
  • Motorické zámky ovladatelné několika způsoby (např. dálkově - telefonem, ovladačem, otiskem prstu na panelu zafrézovaným do dveřního křídla/rámu, zadáním PIN kódu, otiskem prstu na dveřním madle apod.)
  • široký výběr bezpečnostního kování - klik na dveře, madel, půl garnitur aj. (nerezové kování, vysoká ochrana proti odvrtání, kalené šrouby, ocelové výztuhy atd.)

Kvalitní úprava = dlouhá životnost

Podstata materiálu-dřeva, se kterým naše společnost pracuje už roku 1996, vyžaduje precizní přístup k jeho zpracování a povrchové úpravě. Pro aktivní ochranu dřeva se aplikuje bezbarvá impregnace, která brání dřevo-zabarvujícím (modrání, plísně) a dřevoničícím houbám (trouchnivění dřeva). Díky použití jakostního, modifikovaného alkydového pojidla je pak dosažena vynikající hloubka infiltrace.

ZPRACOVÁNÍ: polévání, máčení

Základem je základ

Abychom dřevu dodali správný odstín, musí být vhodně ošetřeno a připraveno pro aplikaci konečné lazury. Základová barva dodává dřevu odstín (lazurovací tóny), které mají vynikající procesní vlastnosti u domácích i tropických jehličnatých a listnatých dřevin, a to na bázi jakostní alkyd/akrylátové kombinace.

ZPRACOVÁNÍ: polévání, máčení

Finální ošetření - nástřik

Dekorativní konečné ošetření je nanášeno v několika vrstvách vysokotlakým stříkáním. Umožňuje aplikovat barvu tím nejlepším možným způsobem, které by jinak běžným přetření štětcem nebylo možné dosáhnout. Nástřiky jsou nanášeny 1x 270-300 mμ nebo 2x po 150 mμ  (lazurové, RAL, NCS S- a bílá). Lazura tak vyniká svou odolností proti mechanickému opotřebení, otěru a samotná barva vyniká trvanlivostí až na 10 let. Jednoduchým, ale pravidelným ošetřováním balzámem na vodní bázy je možné prodloužit odolnost nátěru.

ZPRACOVÁNÍ: vysokotlaké stříkání

Venkovní vchodové dveře DARE splňují požadavky pro vstup do rodinných i bytových domů.

Chci vidět ukázky
Zajímají vás cena vchodových dveří?
Pro přesnou cenovou nabídku vyplňte
poptávkový formulář

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů

Pro konzultaci s obchodníkem pište na
poptavky@dare.cz nebo volejte na +420 604 236 496